Hız, verimlilikle buluştu.

Kuika hepsi bir arada düşük kodlu uygulama geliştirme platformu ile uygulama geliştirmeye şimdi başlayın.

Ücretsiz kayıt ol
Hepsi bir yerde.
Kuika Düşük kodlu uygulama geliştirme platformu ile projelerinize hız, verimlilik ve yüksek kalite kazandırın. Araç bağımsız bulut mimarisi ve minimum çalışan bağımlılığına sahip uygulama geliştirme sürecine sahip olun.
1
UI Tasarım, Prototipleme ve Front-end.
2
Sistemlerinize bağlanın, bağlayın.
3
Verilerinizi önyüze uygulayın.
4
Web, iOS ve Android uygulamalar alın.
UI Tasarım.
Prototip.
Front-end.
Bir defa yapın!
80+ kullanıma hazır arayüz elementi ile ekran tasarımlarını hızla geliştirin. Navigasyon aksiyonları ile uygulamanın prototipini hazırlayın. Uygulamayı oluşturduğunuz ilk andan itibaren dilediğiniz zaman canlıda ön izleyin.
Diğer sistemlerinize
Bağlanın, bağlayın.
Uygulamanız için özel veri tabloları oluşturun veya sahip olduğunuz veri kaynaklarınıza entegre edin. MSSQL, Open/Swagger API'lara bağlanın. C# ile gelişmiş yetenekler ekleyin. Geliştirdiğiniz uygulamayı veri kaynağı olarak diğer sistemleriniz ile birlikte kullanın.
Bir taşla
iki kuş.
Web, Native iOS/Android
Responsive Web, Native iOS/Android (Tablet/Mobile) uygulamalar için aynı proje içinde geliştirin. Web konfigürasyonları ile test ortamı veya direkt canlıya taşıyın. Android APK'yı birkaç tıkla paketlenmiş olarak e-postanızdan alın. iOS uygulamalarınız ise TestFlight hesabınıza da uygulama mağazasına göndermek için hazır olacak.
Hem işinizi geliştirin hem de müşterilerinize iyi bir deneyim sunun.
Kuika low-code platformu ile uygulama teslim ve bakım/destek sürelerinize 20 kata kadar hız kazandırın. Mutlu müşteriler ile portföyünüzü ve işinizi geliştirin.
Kuika ile yapıldı.
Toplantı talep edin.
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bilmek istediğiniz tüm detayları anlatmaktan memnuniyet duyarız.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Testimonials

“Izzymobility olarak, mobilite endüstrisinin son derece rekabetçi pazarında hızla ilerliyoruz. Kuika platformuyla artık ışık hızında dijital tek duraklı mağazamızı inşa ediyoruz. Kuika'yı kullanırken kazandığınız şey, mükemmel müşteri deneyimi için harika bir koddur."

Albert Gabay

CEO, Izzymobility

"Bir projeyi uzaktan geliştirmeyi seçmek kolay bir seçim değil, ancak Kuika'yı seçmek projemizin başına gelebileceklerin en iyisi oldu. Kuika platformu ile hızlı tepki verme ve gelişmeleri gerçek zamanlı olarak sunma kapasitesine sahipler. Kuika ekibi de başarının bir parçası, gereken tüm kapasiteye sahip güvenilir bir ekip olarak uzaktan çalışmayı biliyorlar."

Riccardo Marraccini
CEO, MovoO

“İş süreçlerini iyileştirecek çözümler için web veya mobil uygulamaların hayata geçmesi için aylarca beklemek yerine, Kuika sayesinde artık uygulamaları birkaç gün içinde hazırlayıp test edebilirsiniz. Kuika, yazılımda üretkenlik için inanılmaz bir araçtır.”

Emre Demir
GM of SystemOptima

Simplicity Meets High Performance

Free edition subscription
Keep your work
No credit card required to try