Geri
Kuika Designer'ı Öğrenmek

Kuika Designer sürükle bırak bileşenler ile UI (Kullanıcı Arayüz) tasarımları yapabileceğiniz bir platformdur. Hazır bileşen kütüphanelerinin yanında custom (özel) olarak ekleyebileceğiniz kütüphaneler ile de arayüzler geliştirebilirsiniz.

Proje ve altındaki ekranlar, ekranların paylaşımı, yorumlar ve onay süreci süreci vb. özellikler Kuika Designer içinde kullanabileceğiniz harika bölümlerindendir. Bu tipteki platformda yeni olan bir kullanıcıysanız demo olarak eklenmiş proje ve ekranları inceleyerek başlayabilirsiniz. Eğer deneyimi bir kullanıcıysanız uygulama özelliklerini ve ekran tasarlama sürecini kavraya bilmek için nispeten az bileşene sahip ekranlar ile başlayabilirsiniz. Arayüz, paneller ve bileşenler bazındaki özellikler hakkında fikir sahibi olduğunuzda kompleks ekran tasarımlarına başlayabilirsiniz.

Hemen her seviyede ki kullanıcıların hızlı bir başlangıç yapabilmesi için öğrenmesi gereken konuları aşağıda sıraladık. Bu konu başlıkları ile arayüz ve ekran tasarım sürecine ait ihtiyacınız olan giriş seviye bilgilerini öğrenmeiş olacaksınız.